- 1 dag (09.30 tot 17.00 uur)
- 12 deelnemers
- Start: 10 mei 2023 Meer startdata
- 315,-excl. btw
- Na de workshop weet je welke soorten triggers er bestaan
- Je weet wat de effecten (kunnen) zijn op mentaal, emotioneel en fysiek niveau
- Je weet wat je kunt doen om triggers te transformeren
- Je gaat aan de slag met één trigger van jezelf, die je transformeert
In de ochtend hebben we het over de structuur van triggers, de mentale, emotionele en neurofysiologische componenten en de verschillende aanpakken. We bestrijken het hele gebied van ontwikkelingstrauma tot ontploffingen van alledag.
’s Middags kies je zelf een trigger waar je mee aan de slag gaat. In de namiddag leer via je mede-cursisten wat andere triggers zijn en hoe deze te transformeren.
Hans Velders verzorgt voor SchoolvoorCoaching sinds 2012 de workshop De Rol van het Lichaam in Coaching in de Leergang Coaching voor Professionals. Hij heeft meer dan 15 jaar ervaring in het oplossen van trauma op basis van de Somatic Experiencing methode van dr. Peter Levine en Prof. Stephen Porges.
Hans maakt samenwerken met je lichaam praktisch en toegankelijk voor iedereen. Hij is werkzaam vanuit zijn eigen instituut Inner Balance.
Meer weten over trainer Hans Velders? Lees ons interview met hem hier.
Na de workshop weet je welke soorten triggers er bestaan, wat de effecten (kunnen) zijn op mentaal, emotioneel en fysiek niveau en weet je wat jij kunt doen om deze te transformeren. In de workshop kies je één trigger uit die je transformeert en zie je/leer je via je mede-cursisten welke andere soorten triggers er zijn en hoe je deze transformeert.