Coachtechnieken 1op1 deel 1
Op welke snaar sla jij aan?
Hoe meer u iemand overlaadt met adviezen, hoe minder die genegen is uw raad op te volgen. Hoe vermijdt u deze valkuil? Wat zijn de succesfactoren voor een coachende gesprekstijl? Met behulp van de coachtechnieken voor 1 op 1 gesprekken brengt u uw gesprekspartner in beweging en vindt u uw eigen stijl. Dat heeft direct effect. U merkt snel hoe u in uw dagelijks werk met meer rust en plezier effectieve (coach)gesprekken voert.
U leert vanuit verschillende oogpunten te kijken naar de gesprekken die u voert. Dat geeft u meer bewustzijn over wat uw gedrag met de ander doet. U ervaart het effect van het toepassen van coachtechnieken in de gesprekken die u voert. U gaat effectiever en gemakkelijker samenwerken en resultaatgerichte feedback geven.
Doelgroep
U bent leidinggevende, (intern of extern) adviseur, trainer, projectleider, stafmedewerker of heeft een vergelijkbare rol als professional. U wilt coachtechnieken toepassen om effectiever 1 op 1 gesprekken te voeren. Uw werk- en denkvermogen zijn op hbo- of wo-niveau.
- U kunt in 1 op 1 gesprekken coachtechnieken inzetten.
- U krijgt zicht op uw eigen stijl en het effect daarvan in coaching.
- U bent zich bewuster van uw valkuilen en die van anderen, en kunt deze effectief gebruiken.
- U bent in staat zowel positieve als negatieve feedback te geven en te ontvangen.
- Uw coaching op competenties is doeltreffender.
Certificaat
Na afloop van de training ontvangt u een SvC-certificaat.
- De basisprincipes van systeem-denken en psychologie van C.G. Jung.
- De vier succesfactoren van coaching.
- De cirkel van acht.
- De drie posities.
- De Gouden Driehoek.
- Feedback op gedrag geven en ontvangen.
- Uw coachstijl en het effect daarvan op uw gesprekspartner.
In deel 1 van de training Coachtechnieken 1 op 1 gesprekken werken we met praktijksituaties van de deelnemers. U oefent met coachen en het zelf gecoacht worden. Een belangrijk deel van het leerproces is het onderzoeken van uw gedrag en opvattingen bij het coachen. Door zelf te ervaren leert u de technieken inzetten om organisatie- en functiedoelstellingen te realiseren en een prettige samenwerking te creëren. Samen met de andere deelnemers brengt u de basisprincipes van het systeemdenken in praktijk. U neemt geregeld samen met anderen uw leerproces en de resultaten onder de loep.
De training bestaat uit een blok van drie aaneengesloten dagen met tweemaal een avondprogramma. In totaal omvat de training acht dagdelen.
Meer informatie
Afdeling Dienstverlening & Verkoop[071] 579 18 00
svcopleidingen@schoolvoorcoaching.nl
Inschrijven
Investering
Prijs: € 1.850 (excl. BTW)Verblijfkosten: € 525 (excl. BTW)
Gebruikte literatuur
Coachen op competentieontwikkelingISBN978902441786
De literatuur is inbegrepen bij het volgen van deze opleiding